Komentarze do notki Toyota, Nissan Ołów Zyskuje w maju Japonia Produkcja

linkologia.pl spis.pl

27 czerwca (Bloomberg) - Toyota Motor Corp i Nissan Motor Co, Japonia największych i trzecim największym samochodów, spowodowało wzrost produkcji krajowej auto ostatniego miesiąca, jak za granicą popytu zwiększyły eksport. 

W kraju 12 samochodów podniesione ich łączna produkcja 6,8 procent do 924897 pojazdów w maju, Japonia Stowarzyszenie Producentów Samochodów powiedział w oświadczeniu dzisiaj. Eksport wzrósł 10 procent do 528617, kierowanego przez 32-procentowym wzrostem do Azja. 

Wzrostu na rynkach wschodzących jest potrącenie spowolnienia sprzedaży w domu i w Stanach Zjednoczonych, gdzie rekord cen benzyny i pracy kawałki są boleśnie odczuwają popytu. Sprzedaż samochodów w Japoński Chiny i Indie, świat w dwóch najszybciej rozwijających się gospodarek głównych, wzrośnie co najmniej 10 procent rocznie średnio w 2010 r., zgodnie z firmy konsultingowej auto CSM Worldwide. 

`` Benzyna ceny są nie tyle czynnikiem na rynkach wschodzących, zwłaszcza Chiny, ze względu na rosnącą zamożność,''powiedział CSM w Tokio oparte na analityka Yokoi Hirofumi. `` Połowie wielkości i dużych samochodów w dalszym ciągu sprzedają również''na tych rynkach, powiedział. 

Chiny wzrost gospodarczy spowodował pojazdu do sprzedaży prawie czterokrotnie w ciągu ostatnich ośmiu lat do 8,79 milionów w roku 2007, co w kraju na świat drugiego największego rynku samochodowego. Indie, sprzedaż samochodów osobowych wzrósł dwukrotnie w ciągu ostatnich pięciu lat do 1,2 milionów rekord ostatniego roku podatkowego. 

Toyota zwiększyły produkcja krajowa 2,7 procent do 331597 sztuk. Eksport wzrósł 1,2 proc wysyłek jak Chiny gwałtownie do 60 proc.

gdrummer123 : :

Najlepsze autka
03. sierpnia 2009 20:37:50
Nissan to jest moje ulubione autko. Mimo, że miałem tylko jednego zaskoczyło mnie pozytywnie tyle razy, że już nawet nie liczyłem w połowie jego użytkowania.To auto aż prosiło sie, żeby kupić coś jak pieknej kobiecie www.pphulinda.com i zupełnie na te upominki zasługiwało. Nigdy nie zawiodło ale ma jedną wadę.
Cena eksploatacji jest wręcz zabójcza dla przeciętnego zjadacza chleba.